
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 20 |
| Packaging | Tube |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Max Supply Voltage | 30 V |
| Min Supply Voltage | 3.7 V |
| Operating Supply Current | 4.5 mA |
| Schedule B | 8542390000 |
Stock: 163
Distributors
pcbx
Unit Price$5.47912
Ext.Price$5.47912
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.47912 | $5.47912 |
| 10 | $4.24878 | $42.48780 |
| 25 | $4.06597 | $101.64925 |
| 50 | $3.89103 | $194.55150 |
| 100 | $3.72362 | $372.36200 |
| 300 | $3.56341 | $1069.02300 |
| 500 | $3.41009 | $1705.04500 |
| 1000 | $3.26341 | $3263.41000 |
